Weet u wie dit is? Dan weet u waarschijnlijk veel over de geschiedenis van onze gemeente. Op 19 oktober 2022 organiseert het Gemeentearchief Alphen aan den Rijn een historische pubquiz. We dagen u uit om in teams van 3-5 personen met elkaar de strijd aan te gaan.

In vijf rondes worden vragen gesteld over een breed scala aan onderwerpen, waarbij alle kernen van onze gemeente aan bod komen. Deelname is gratis en er wordt gezorgd voor een welkomstdrankje en een borrelhapje.

 

Waar: Parkvilla Alphen aan den Rijn

Adres: Cornelis Geellaan 2

Datum: Woensdag 19 oktober 2022

Tijdstip: 20:00 – 22:00 uur

 

Opgeven kan door een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Er is plaats voor 15 teams, dus zorg ervoor dat u er op tijd bij bent!